Otázky a odpovědi

Dozvím se předem, jaké čaje budou v balíčku?

Hledání a vybírání čajů budu občasně dokumentovat na Facebooku, později pravidelně na blogu. O některých čajích se dozvíte předem na stránce Čaje měsíce, některé objevíte až při otevření. Každý měsíc se můžete těšit na zajímavé čajové překvapení.

Bude možné čaje z předplatného koupit ve větším množství?

Jako předplatitel Meetea budete mít možnost koupit čaje se slevou 10%. Konkrétní nabídka bude součástí každého balíčku. Pokud budete mít objednané předplatné i na další měsíc, čaje dostanete v dalším balíčku a ušetříte na poštovném.

Prostřednictvím Meetea se s Vámi chci podělit i o raritní čaje vyrobené, dovezené či archivované ve velmi malém množství. Některé z nich proto bude možné zakoupit jen v omezeném množství nebo vůbec.

Pokud mám Malé předplatné, mohu si třetí čaj doobjednat samotný?

Ano, můžete. V každém balíčku najdete nabídku čajů k doobjednání včetně třetího čaje.

Kolik čaje připravím z 15g čajových lístků?

Odhadem ze 7g kvalitních čajových lístků připravíme 0,5 - 1l čajového nápoje (liší se podle způsobu přípravy a druhu čaje). Vychutnání jednoho čaje ze 7g lístků je pro mě osobně srovnatelný zážitek s lahví dobrého vína.

S každým balíčkem Meetea Vás tedy čeká 6 lahodných čajových setkání.

Jaká je kvalita čajů?

Dávám přednost specialitám vyrobeným v mikromnožství, pro které si sám jezdím přímo ke zdroji. Baví mě ručně dělané čaje, čaje z divokých keřů a starých stromů a hlavně čaje organicky pěstované. Každý balíček je důkladně sestaven tak, aby byl chuťově pestrý a ladil s aktuálním ročním obdobím a čerstými sklizněmi. Předplatné je nastaveno tak, abych měl volnou ruku ve výběru špičkových čajů, které sám piji a připravuji svým hostům. Vysoká kvalita, jasný původ, výjimečnost a rozmanitost čajů je záměrem Meetea.

Zasíláte na Slovensko?

Ano. Při objednání předplatného na Slovensko je třeba připočítat 90,- Kč ke každému balíčku za dražší poštovné.

Např. 6 měsíční předplatné stojí 2280,- Kč
Výsledná cena = 2280 + 6 x 90

Ptejte se